IWASZKO Fotografia

Ania i Piotr Iwaszko

Od kilkunastu lat prowadzą cenioną w Krakowie firmę fotograficzną
specjalizującą się w fotografii portretowej i biznesowej.

Stworzyli Studio fotograficzne na ul. Prądnickiej 12 i zajmują się tym, co sprawia im największą przyjemność ~ portretowaniem ludzi. Każda sesja zdjęciowa to chwila oderwania od codzienności w miłej, ciepłej atmosferze; dla nich to także możliwość  poznania ciekawych osób i okazja do rozmowy. Ich gośćmi i klientami są wybitni artyści: aktorzy, muzycy, plastycy, a także znani politycy, prawnicy i lekarze. Oprócz sesji w studio i plenerze, Ania i Piotr realizują też fotograficzne reportaże z eventów i wydarzeń. artystycznych.

Piotr studiował rzeźbę na ASP w Krakowie i architekturę na Politechnice Krakowskiej, rysuje, maluje i rzeźbi. Jego prace brały udział w grupowych wystawach (Galeria Chromego, Centrum Sztuki Japońskiej Manggha, Piwnica pod Baranami).

Ania kocha śpiewać i z radością angażuje się w muzyczne projekty Artchaty. Ceni piosenkę poetycką ale przede wszystkim umiłowała muzykę żydowską. Przez lata śpiewała na krakowskim Kazimierzu, brała udział m.in. w Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie.

IWASZKO Fotografia
tel. +48 604 986 555
www.iwaszkofotografia.com